سوالات متداول

 

 

بله، شما میتوانید ابتدا با وارد شدن به بخش مربوط به رشته ی خود محصولات آماده فروش را مشاهده کنید و چنانچه محصول مورد نیازتان یافت نشد از بخش سفارش پروژه به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت به محصولات خود اضافه کنیم.

.ضمن اینکه با این اطلاع رسانی، کوپن تخفیف جهت دانلود محصول مورد نظر به شما اختصاص داده می‌شود.

 

بخش کسب درآمد سایت مهندس۲۴ به دانشجویان و علاقه مندانی اختصاص داده شده است که تمایل به همکاری با مهندس۲۴ را دارند.

شما می‌توانید با تکمیل فرم و ذکر رشته تخصصی خود و نرم افزارهایی که به آنها تسلط کافی دارید، خود را به ما معرفی کنید. سپس تیم نظارتی از طریق راه های ارتباطی که شما تعیین نموده‌اید پروژه های جدیدی را که در زمینه توانایی‌های شما باشند برایتان ارسال میکند.

در صورت انجام موفق پروژه شما به کانال مجریان برتر مهندس۲۴ وارد شده و در اولویت نسبت به دیگر مجریان قرار می گیرید.

 

بلافاصله پس از تحویل کار به پشتیبانی مهندس۲۴ و بررسی توسط تیم نظارتی و همچنین تایید مشتری، هزینه انجام پروژه که در ابتدا به شما اطلاع داده شده است به حسابتان واریز می‌گردد.

 

مهندس۲۴ مجرب ترین مجریان موجود در رشته های مختلف را که کیفیت کار آنها ثابت شده می باشد در استخدام خود دارد تا پروژه شما به بهترین نحو و در زمان مشخص شده انجام شود.

 

ارتباط با مجری از طریق پشتیبانی سایت صورت می گیرد ولی در صورتی که مجری ارتباط مستقیم با کارفرما را لازم بداند می تواند از طریق ایمیل با شما مکاتبه نماید.

 

تمامی پرداخت ها از طریق درگاه پرداختی که بعد از تایید پروژه توسط مجری برای شما ارسال میشود انجام می گیرد و نیمی از هزینه در ابتدای کار پرداخت می‌شود. سپس کار بر روی پروژه شما شروع شده و پس از آماده شدن پروژه مابقی هزینه پرداخت شده و پروژه برای شما ارسال می‌گردد.

 

شما می‌توانید از قسمت “تماس با ما”، شماره پیگیری و یا ساعت و تاریخ خرید خود را  برای پشتیبانی مهندس۲۴ ارسال کنید و در صورتی که پرداخت با موفقیت انجام شده باشد، لینک دانلود برای شما ارسال می‌شود
در غیر اینصورت پول پرداختی شما توسط بانک عامل تا ۷۲ ساعت بازگشت داده می‌شود.

 

مجریانی که در تیم حرفه ای مهندس۲۴ مشغول به کار هستند در اکثر رشته های مهندسی و علوم پایه توانایی انجام پروژه های شما را دارند و شما می توانید با اطمینان خاطر پروژه های خود را به ما بسپارید

 

مهندس۲۴ با افتخار اعلام می‌کند که تا کنون اکثر ( بیش از ۸۰ درصد ) پروژه های سفارش داده شده است با موفقیت به اتمام رسیده است.

پروژه شما برای تمامی مجریان مجربی که در رشته تحصیلیتان تخصص دارند ارسال می‌شود و پس از تایید و اطمینان از تحویل کار به موقع و کامل توسط مجری منتخب، قبول کردن پروژه توسط مهندس۲۴ به شما اطلاع داده میشود. در صورتی که به هر دلیل پروژه شما بموقع آماده نشود، چند روز قبل از فرا رسیدن موعد تحویل کار اطلاع داده می‌شود.

 

پروژه ها با دقت و کاملا مطابق با سفارش شما انجام می شود. در آخر نیز توسط تیم نظارتی مهندس۲۴ بررسی می شود و در صورت عدم وجود اشکال برای شما ارسال می‌گردد.

 

پس از ثبت سفارش، پروژه شما برای مجریان مجرب مهندس۲۴ ارسال میشود و در صورت تایید از طریق راه های ارتباطی که در فرم سفارش پروژه ارسال کرده‌اید به شما اطلاع رسانی می‌شود.

ضمن اینکه در هر مرحله از کار می توانید توسط پشتیبانی از فرآیند آماده شدن پروژه خود مطلع شوید

 

.بله، شما میتوانید چنانچه محصول مورد نیازتان یافت نشد از بخش سفارش پروژه به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت به محصولات خود اضافه کنیم.

.ضمن اینکه با این اطلاع رسانی، کوپن تخفیف جهت دانلود محصول مورد نظر به شما اختصاص داده می‌شود

سفارش پروژه در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته برای شما فعال می باشد. پشتیبانی مهندس۲۴ نیز از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ (حتی در ایام تعطیل) آماده پاسخگویی به شما دانشجویان عزیز می‌باشد

 

تغییر در پروژه: اصلاحات شما به مجری منتخب اطلاع داده می‌شود و در صورت تایید وی از انجام کار، پذیرفته می‌شود.

ابطال پروژه: تا قبل از پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه، شما می توانید از سفارش خود منصرف شوید و در صورتیکه هزینه را پرداخت کرده باشید و مجری کار بر روی پروژه شما را آغاز کرده باشد، بخشی از هزینه پرداختی بعنوان خسارت کسر و مابقی برگشت داده می‌شود. این میزان به درصد پیشرفت در روند آماده شدن پروژه شما که توسط مجری و تیم نظارتی مهندس۲۴ مشخص می‌شود بستگی دارد.